16 maj 2013

Giganna dwojaka panna

Giggano, Droga Córko!  Bardzo Cię kocham i rada jestem stópki Twe śliczne podjadać, szyjkę łaskotać i bawić się z Tobą w buziaczki, i w brawo brawo, i w gdzie jest oczko. Nie zamieniłabym Cię na żadne skarby świata. Jednak nie umiem już dłużej ukrywać przed światem prawdy o tym, jak wygląda nasza wspólna codzienność, a bardziej - conocność.

Ujawniam więc prawdę. A brzmi ona tak:


No trudno. Jakoś to przeżyć musimy. Nieprawdaż.

6 komentarzy:

 1. Kochana Moja,
  ja NIE WIEM, czy Cie to pocieszy, ale upiorny twist z moim dzieciąteczkiem trwał niemal trzy lata, oczywiscie najintensywniej to tak 14 miesięcy pierwszych ... Ale do trzeciego roku życia Łucja nie przespała ciągiem żadnej nocy. Bywały i takie gdy budziła sie 10-11 razy.
  Krzyczała,wrzeszczała i dawała upust emocjom :)
  Dodam, że niemożliwa była również podróż samochodem ponieważ dziecko w samochodzie potrafiło krzyczeć 3-5 godzin (nie, nie wymyślam).
  Niemożliwe było wożenie w wózku- dzięki Ci chusto :D, dzieki czemu Młoda w wieku 15 msc nie miała już wózka (nie, nie korzystaliśmy ze spacerówki).

  A dziś Łucja ma prawie 7 lat i nadal wiele rzeczy jest niemożliwych (jaką ona ma chorobę lokomocyjną ... łoj :P) ale śpi !!! :):) (z tym, że max 8 godzin, dłużej raczej sie nie zdarza). Krzyczy czasem potwornie, ale przynajmniej w języku, który rozumiem :):):)

  Nie, łatwo nie jest, ale jest cudownie widzieć jak się rozwija, jak RAZEM dorastamy do wielu rzeczy i jak ja dostaję wielką lekce pokory :):)

  Takie dziecko to Skarb. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @J: Po dłuższym namyśle postanowiłam, że mnie to pociesza :)

   Usuń
 2. och, kocham Cię, Synafio :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Synafio, to jest mi takie bliskie!... Pięknie pan Gołas podsumował macierzyństwo :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Chuda: Ach, pamiętam, jak odkryłam tę piosenkę wieki temu - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to piosenka o macierzyństwa może być ;)

   Łączę się z Tobą w upiornym twiście zatem :)

   Usuń